УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

21.06.2024

 

 

Ветерани вшанували пам’ять Героя України Георгія Миколайовича Кірпи.

     В період з 19 по 20 червня 2024 року у Львові проходило виїзне засідання Асоціації ветеранів війни та праці працівників залізничного транспорту України.

     В роботі зібрання  приймали участь голови рад ветеранів всіх залізниць України та відокремлених підрозділів. Участь в роботі зібрання взяли також голова дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» Я.Д. Афтанас, він же голова правління Громадської організації «Фонд ім. Георгія Миколайовича Кірпи», а також президент Фонду А.В. Палюх.

     Роботу в перший день засідання відкрив голова Асоціації А.М. Пінчук, який підвів підсумки роботи ветеранських організацій і окреслив завдання на наступний період. Одним з них є поширення серед працівників залізничного транспорту здобутків досягнутих Георгієм Миколайовичем Кірпою під час його керівництва транспортом України.

    В своїх виступах голови рад ветеранів залізниць України підтримали цей напрямок роботи і вважають його необхідним. Це формувало б серед працівників залізничного транспорту, особливо молоді, шанобливе ставлення до своє професії, гартувало б їх свідомість на прикладі минулих поколінь.  

    Обмін думками носив конструктивний характер і отримав у всіх одностайну підтримку.

    Під час зустрічі всім її учасникам від імені засновниці Фонду Жанни Ігорівни Кірпи були вручені подарунки, як свідчення поваги до їх громадської діяльності.

    В своїх виступах всі учасники зібрання висловили Жанні Ігорівні слова подяки і підтримки на ниві її благодійної діяльності.   

    Другого дня учасники зустрічі зібрались біля барельєфу Герою України Г.М. Кірпі на будинку управління Львівської залізниці, де відбулося вручення Фонду – орденів «За віру та службу» і почесних грамот.

    До барельєфу Героя України Г.М. Кірпи було покладено корзину з квітами, а також квіти від ветеранів залізничного транспорту.

    На згадку була зроблена пам’ятна фотографія всіх учасників урочистого заходу.   

Ф О Т О