УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

12.06.2024

 

Харків живе, працює і переможе!

      Місто Харків входить в число найважливіших промислових, науково-технічних і культурних центрів України. В теперішній час до нього прикута увага, як в середині країни, так і поза її межами. Ворожі сили своїми обстрілами намагаються знищити місто, поставивши харків’ян на коліна, примусивши їх до зневіри в свої сили.

     Харків це також місто, з я кого почав свій поступ Георгій Миколайович Кірпа, який навчався в тодішньому Харківському інституті інженерів залізничного транспорту. В цьому закладі він здобув знання, які дозволили йому стати висококласним спеціалістом своєї справи, вирости до рівня державного діяча на посаді Міністра. Він здійснив вагомий внесок в розвиток Харкова, а також рідного йому інституту. В 2004 році громада Харкова обрала Георгія Миколайовича почесним громадянином.

     Відповідно до планів роботи Громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» президент Фонду Анатолій Володимирович Палюх здійснив візит до Харкова, зокрема, відвідав Український державний університет залізничного транспорту, де мав зустріч з представниками ректорату. Ректор Панченко С.В. ознайомив гостя з умовами праці і навчального процесу. Незважаючи на всі зовнішні перепони заклад працює і навчає виходячи з умов, що склалися.

    По закінченню зустрічі, на знак вшанування, її учасники поклали квіти до барельєфу Героя України Г.М. Кірпи.

    Того ж дня відбулася товариська зустріч ветеранів залізничного транспорту з нагоди 75-річчя з дня народження Яланського Г.І., який тривалий час працював на посаді заступника начальника Південної залізниці, був помічником Народного депутата України.

    Враховуючи його внесок в розвиток і діяльність залізничного транспорту, значну громадську роботу, скеровану на вшанування пам’яті Г.М. Кірпи, йому було вручено орден Фонду «За віру та службу» ІІ ступеню.

    Також, орден «За віру та службу» І ступеню було вручено Чигрінову В.В., який свого часу очолював службу кадрів Південної залізниці, обирався депутатом Харківської обласної ради.

    В зустрічі приймав участь Герой України, народний депутат України VІІ, VІІІ скликань, Почесний громадянин міста Харкова Остапчук В.М. З 2000 по 2015 роки він очолював Південну залізницю. В теперішній час Віктор Миколайович веде активну громадську діяльність. Використовуючи всі свої можливості організовує та проводить заходи, спрямовані на збереження пам’яті про свого вчителя і наставника Георгія Миколайовича Кірпу.

   Під час зустрічі він вручив Яланському Г.І. наручний годинник від голови Харківської обласної ради.

   Зустріч відбулася в теплій, товариській обстановці. Кожен учасник висловив свої найкращі побажання нагородженим.

   Від імені Фонду учасникам обох зустрічей були вручені подарунки.