УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

10.10.2023

 

 

Памяті Героя України, народної артистки України Н.М. Матвієнко.

 

      Не стало Ніни Матвієнко. Перестало битись серце полум’яної українки, людини, яка обособлювала в собі суть української душі – співучість і мрійність, журливість і радість, доброзичливість і чуйність. Все її життя тісно пов’язано з народом. По-справжньому народна вона ніколи не стояла осторонь від його турбот і переживань. Своїм чарівним співом пробуджувала в людях їх найкращі риси. Закликала бути милосердними і не байдужими. Тиха і підчас непомітна була величчю у відстоюванні людської гідності.

         Багатьом членам нашої організації пам’ятається участь Ніни Митрофанівни в якості почесної гості в дитячому фестивалі духовної пісні, що проходив в скиті Пресвятої Анни. Всі присутні мали можливість почути не тільки її спів, але й отримати власне враження про цю просту і одночасно яскраву особистість. Доступна і людяна була зіркою мега величини, на яку із захватом споглядали сотні дітей та дорослих.

        Перестало битись серце, але її пісні і надалі будуть заворожувати людей чистотою почуттів і вселяти надію на всеперемагаючу силу любові.

        Громадська організація «Фонд ім. Георгія Миколайовича Кірпи» висловлює свій жаль та щире співчуття сім’ї, рідними, близьким і всім шанувальникам її таланту з непоправною втратою.

           Вічна пам'ять...

ФОТО