УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

23.04.2022

     

     День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших християнських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над зимовим холодом. Цьогоріч свято Великодня оповите тугою та  скорботою. Українському народові вкотре випало непросте випробування. Ми проживаємо надскладні часи,  міцно тримаємося, допомагаємо і знаходимося кожен на своєму місці.

      У цей день родина збирається за столом, традиційно освятивши перед цим великодні кошики. Та далеко не вcі мають змогу святкувати це свято з найріднішими людьми, поставити на стіл традиційні великодні страви, і навіть для когось паска з крашанками є розкішшю. Аби атмосферу свята відчули дітки тимчасово переміщеного Спеціалізованого обласного будинку дитини м. Біла Церква» та КНП «Обласний будинок дитини» Закарпатської області, якими вже понад 20 років опікується засновник ГО Жанна Ігорівна Кірпа, напередодні Свята делегація Фонду на чолі з Головою правління ГО «Фонд ім.Г.М. Кірпи» Ярославом Дмитровичем Афтанозом привезли смачні подарунки та продукти харчування.

      Бажаємо всім, хто у передвеликодні дні проявив милосердя до дітей, які потребують особливої уваги та піклування, міцного здоров’я, щастя, достатку, душевного спокою і мирного неба!

 

В І Д Е О