УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

01.09.2021

 

 

Відкриття меморіальної дошки Г. М. Кірпи і святкування дня знань в Харкові.

      31 серпня 2021 року на фасаді будинку Українського державного університету залізничного транспорту в Харкові було урочисто відкрито меморіальну дошку Герою України Георгію Миколайовичу Кірпі, почесному громадянину міста Харкова, випускнику тодішнього інституту інженерів залізничного транспорту.

       В церемонії відкриття взяли участь ректор університету Панченко С.В., в.о. Харківського міського голови Терехов І.О., герой України, народний депутат України VII та VIII скликання Остапчук В.М., племінниця Г.М. Кірпи, випускниця університету Остапчук Ж.К.

      Всі вони виступили перед присутніми про значення діяльності Г.М. Кірпи в розвитку сучасної України, його внесок в становлення і розбудову транспорту України. Поділились спогадами про свої стосунки з Георгієм Миколайовичем.

      Присутнім було зачитано звернення Жанни Ігорівни Кірпи з нагоди відкриття меморіальної дошки і святкування Дня знань.

      Надалі відбулося святкування Дня знань і посвячення першокурсників в студенти.

     З нагоди свята в.о. Харківського голови Терехов І.О вручив почесні грамоти працівникам університету. Також їм від Громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» було вручено книги про Г.М. Кірпу і іграшкову сову з залізничними атрибутами.

      Перед першокурсниками виступили в.о. Харківсього міського голови Терехов І.О.  і  Герой України, народний депутат України VII та VIII скликання Остапчук В.М, який поділився своїми спогадами про співпрацю з Г.М. Кірпою і закликав молодь наслідувати його приклад.

     На сцені актового залу університету в подальшому проводилась церемонія складання студентами обіцянки, яка завершилась концертною програмою у виконанні студентів старших курсів.

     Всім учасникам дійства від імені Фонду були вручені пам’ятні сувеніри.

     Захід відбувся в дружній атмосфері і неодноразово підтримувався оплесками присутніх в залі.  

 

ФОТО