УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

03.07.2013

 

Чернівецькі залізничники вшанували пам’ять Георгія Кірпи

спортивним турніром серед підприємств залізничного вузла

 

     Нещодавно у Чернівецькому фізкультурно-спортивному клубі “Локомотив” відбувся турнір серед підприємств і організацій Чернівецького залізничного вузла, присвячений пам’яті колишнього Міністра транспорту і зв’язку України – Генерального директора Укрзалізниці Георгія Кірпи. У змаганнях узяли участь збірні команди станції та вокзалу Чернівці, локомотивного та пасажирського вагонного депо, дистанції сигналізації і зв’язку, дистанції колії, колійної машинної станції. Команди змагалися за першість у семи видах спорту: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах, шашках, гирьовому спорті та армрестлінгу. Загалом за першість у турнірі боролися 224 залізничники.

     У змаганнях з міні-футболу не було рівних колективу Чернівецької дистанції сигналізації та зв’язку. На шляху до перемоги зв’язківці впевнено перемогли команду Чернівецької дистанції колії та пасажирського вагонного депо, які посіли відповідно ІІ та ІІІ місця п’єдесталу.

     Уперта конкуренція розгорілася у змаганнях волейболістів. У вирішальному поєдинку тут зустрілися колективи локомотивного депо та дистанції сигналізації і зв’язку. У підсумку сильнішими за суперників на спортивному майданчику виявилися спортсмени локомотивного депо. Третіми у волейбольному турнірі фінішували працівники пасажирського депо.

      Варто зауважити, що спортсмени цих трьох команд були фаворитами і в решті видів спортивної програми меморіалу. Так, у баталіях за шахівницями перемогу знову здобув колектив локомотивного депо, який випередив колег із пасажирського депо і дистанції сигналізації та зв’язку. В особистому заліку серед чоловіків перше місце посів Ілля Волосівський (локомотивне депо), друге – Ігор Тодорук (пасажирське вагонне депо), третє – Вадим Тимошенко (дистанція сигналізації та зв’язку). Серед жінок найкращою була Вікторія Канарська (пасажирське вагонне депо), другою фінішувала Олена Гуменюк (дистанція сигналізації та зв’язку), на третій сходинці п’єдесталу – Ганна Ніколайчук (локомотивне депо).

       У змаганнях зі шашок тріумфувала команда пасажирського депо, яка випередила у заліку суперників із дистанції сигналізації та зв’язку та станції Чернівці. Особисту першість серед чоловіків здобув Володимир Цюпа (станція Чернівці), друге місце посів Петро Бойчук (пасажирське депо), на третьому місці завершив змагання Віктор Маковійчук (локомотивне депо). Серед жінок знову найсильнішою була Вікторія Канарська (пасажирське депо), яка випередила найближчих конкуренток Лідію Брус (ІІ місце, дистанція сигналізації та зв’язку) і Надію Шпак (ІІІ місце, локомотивне депо).

      У змаганнях з гирьового спорту не було рівних дужим хлопцям із пасажирського депо, які перевершили на помості колег із дистанції сигналізації та зв’язку і локомотивного депо. В особистому заліку у ваговій категорії до 80 кг перемогу святкував Михайло Кот (дистанція сигналізації та зв’язку), обабіч нього на п’єдестал зійшли Дмитро Гордійчук (ІІ місце, дистанція сигналізації та зв’язку) і Микола Чічул (ІІІ місце, пасажирське депо). У вазі понад 90 кг найкраще впорався зі спортивним снарядом Сергій Годованець із пасажирського вагонного депо, із другим результатом змагання завершив його колега по роботі Юрій Пенюк, третє місце посів Віталій Даник із локомотивного депо.

      Міцно “потисли” один одному руки учасники турніру з армрестлінгу. Тут перемогу святкувала команда пасажирського депо, на другому місці фінішували спортсмени зі станції Чернівці, третіми були працівники дистанції сигналізації та зв’язку. В особистому заліку перемогу і звання чемпіона здобув Ілля Гнатишин (станція Чернівці), друге та третє місця розділили Сергій Годованець і Юрій Пенюк із пасажирського вагонного депо.

      Першість із настільного тенісу знову виграла команда пасажирського депо, яка у впертій боротьбі здолала опір тенісистів із дистанції сигналізації та зв’язку і дистанції колії, які посіли відповідно друге і третє місця. В особистому заліку серед тенісистів переміг Сергій Фрасеняк (пасажирське депо), на другій сходинці розташувався Василь Глібка (дистанція сигналізації та зв’язку), третій рядок особистого заліку був за Юрієм Пашняком (дистанція колії). Серед тенісисток найкращою була Ольга Штепук із дистанції сигналізації та зв’язку, друге місце виборола Надія Фрасеняк (пасажирське депо), третє – Надія Лісько (дистанція колії).

     У підсумку перемогу в командній першості вибороли спортсмени пасажирського вагонного депо, другою у загальному заліку стала команда дистанції сигналізації та зв’язку, чернівецькі локомотивники фінішували третіми.

      Варто відзначити, що всі команди добре підготувалися до турніру і влаштували вболівальникам справжнє спортивне свято. Це й не дивно, адже керівники та голови профспілкових комітетів підрозділів, які взяли участь у меморіалі, дбають про організацію цікавого і здорового дозвілля у своїх колективах. Чудовій атмосфері змагання сприяли і хороші умови, створені у спортивних залах Чернівецького ФСК “Локомотив”, який очолює майстер спорту Іван Іліка. Він згуртував меценатів – небайдужих до спорту людей, які охоче допомогли із придбанням грамот, дипломів та почесного кубка.

     Турнір пам’яті видатного залізничника Георгія Кірпи пройшов на високому рівні. За його результатами визначилися команди та спортсмени-переможці, які представлятимуть Чернівецький залізничний вузол на відбірковому етапі VIII Спартакіади Укрзалізниці.

Аеліта ДОСКАЛЮК,

адміністратор Чернівецького

                                                                                                         ФСК “Локомотив