УкраїнськоюНовини

10.01.2022

 

Я зворушений до глибини душі і до щему в серці, бо тримаю в руках значущий документ нашого часу - календар, присвячений світлій пам'яті Великого Державного Діяча, потужного організатора і керівника однією з ведучих галузей Держави! Великого Українця, який залишив яскравий слід в історії України, славної пам'яті Геогія Миколайовича Кірпи, ім'я якого носить громадська організація. 

Щем у грудях, бо так трагічно відійшов на злеті свого могутнього таланту мудрий політичний діяч, державник, прекрасний сім'янин за межу.

Але радість в душі, що є люди, які присвячують увіковічнення його пам'яті добрими ділами, ствооивши громадську організацію, яка носить ім'я славного Українця Г. М. Кірпи. Мені приємно, що мій високодостойний друг є вірним  послідовником його ідей і одним з організаторів фонду. Велике спасибі, дорогий Леоніде Пилиповичу,  за пам'ять і я пишаюсь, що в мене є такий щиросердечний і добрий друг. Удачі і успіху Вам у цій шляхетній поважній справі. Вітаю Вас з Різдвом Христовим і бажаю Вам всього найкращого. Ще раз дуже і дуже вдячний за пам'ять. Бережи Вас Господь!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

ВІЧНАЯ СЛАВА І ПАМ'ЯТЬ 

ГЕОРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ КІРПІ!