Добрий день всім причасним до МГО „Фонд ім. Г.М.Кірпи”.
В „Чорноморці” № 12 за 6 квітня я дізналась про оголошення
творчого конкурсу, присвяченого 65-річчю з Дня народження
колишнього Міністра транспорту та зв’язку України Георгія
Миколайовича Кірпи, і вирішила взяти участь. Я не була з Георгієм
Миколайовичем особисто знайома, та з преси знала про його
професіональні справи. Де б він не працював, всюди залишав про
себе найкращу згадку: десь будувались нові вокзали, ремонтувались
інші і відзначався професіоналізм у роботі самої залізниці, де він
працював. Коли він став Міністром, то вперше при ньому пенсіонери
почали отримувати доплати за вислугу років. Зразу ж по його смерті ці
доплати припинили виплачуватись. Думаю, що висловлю думку всіх
пенсіонерів-залізничників, що це була втрата для них рідної людини.
І на сьогодні я не вірю, що така людина могла покінчити зі своїм життям.
В пам’ять про нього народились такі рядки:
Памяти Министра транспорта Г.Н.Кирпы.
Нет, не забыть нам никогда,
Когда Министром был Кирпа.
Сам был он выходец с народа,
Не забывал нас никогда.
Немало он сменил постов
И всюду уважаем был.
За трудолюбие, успех,
Он был любимцем у нас всех.
Когда Министром уже стал,
Он никогда не забывал.
А пенсионерам в те года
Давал дотации всегда.
Вечно буду помнить я
Его хорошие дела.
Я, сама з династії залізничників. Батько пропрацював 37 років і
дослужився до зам начальника станції м. Миколаїв. Я віддала залізниці
35 років і син 8 років. Мені в травні буде 85, і я жодного разу не
пожалкувала, що пов’язала своє життя з залізницею. Нас не забувають,
запрошують на свята, безкоштовно надсилають газету „Чорноморський
гудок” з якої ми дізнаємось про всі новини на залізничному транспорті і
у нашому ДЕПО.
За це безмежно вдячні, це продовжує наш зв’язок.
З повагою,
Е.М.Соловйова.



