УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

28.10.2013

Шановна Жанно Ігорівно, члени Правління фонду!

        Від усього серця дякуємо Вам за допомогу у лікуванні нашої донечки Дмитрак Марти. Саме завдяки Вашій допомозі Мартуся зробила перші самостійні кроки, а зараз ми працюємо, удосконалюємося, маленькими кроками ідемо вперед. Курси лікування у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавець завжди приносять нам надію і віру в те, що ми все подолаємо.

       Завдяки Вашій допомозі в 2010 році ми вперше пролікувалися. Від цього часу ми намагаємось проходити лікування кожних 3 місяці. Марті 15 років і вона з дитинства хворіє на ДЦП. Після лікування дівчинка почала самостійно ходити і лікарі відзначають велику позитивну динаміку. Кожен курс лікування Марта чекає з нетерпінням, адже це шанс адаптуватись в житті.

       Нажаль наша сім’я не має змоги так часто оплачувати лікування. Батько Марти працює на Львівській залізниці машиністом, а мама – вчителька. Старший брат студент транспортного університету. Марта мріє стати лікарем-неврологом. Десь глибоко в душі жевріє надія, що маленькими кроками вона прийде до своєї мрії. 

      Не можна передати словами радість нашої донечки, коли вона дізналася, що завдяки Вашій допомозі ми їдемо на лікування. Повірте,  Господь віддячить Вам за ці милосердні вчинки.

      Ми молимось за Вас і зичимо міцного здоров’я, миру і злагоди у Ваших родинах. Хай для Вас кожен день починається з посмішки, а закінчується відчуттям задоволення, думки Ваші проміняться добром і щедрістю, а серце вдячністю людською.

                                                                                             З вдячністю, сімя Дмитрак.