УкраїнськоюВчора Сьогодні Завтра

13.08.2013

         03 серпня поточного року в містах Ужгороді  і Чопі відбулись традиційні спортивні змагання присвячені пам’яті Героя України Г.М.Кірпи. Свій початок вони беруть в 2005 році і з кожним роком набувають масовості і розширюють географію учасників.

            В 2006 році змагання набули статусу міжнародних, адже в них приймають кожного року участь спортсмени з Словаччини та Угорщини. Крім львівських залізничників цього року взяли участь футболісти з Підвенно-Західної  і Одеської залізниць.

           До футболістів та шахістів в цьому році долучились спортсмени з настільного тенісу та нардів.

Загалом в цей день змагалось 517 спортсменів.

          Перед початком змагань з шахів на вокзалі Ужгород відбувся мітинг присвячений пам’яті Героя України Г.М.Кірпи, в якому взяли участь представники трудових колективів Ужгородської дирекції залізничних перевезень. Перед присутніми виступив голова Теркому Ужгородської дирекції залізничних перевезень, голова правління МГО „Фонд ім. Георгія Миколайовича Кірпи” Афтанас Я.Д., начальник Ужгородської дирекції залізничних перевезень Нодь В.М., голова Ради ветеранів Чопського залізничного вузла Гладнєва М.В., а також Президент  МГО „Фонд ім. Георгія Миколайовича Кірпи” Палюх А.В., який зачитав звернення Ж.І.Кірпи до учасників змагань та залізничників Закарпаття.

        З мітингу також розпочались змагання в Чопі, де на місцевому стадіоні зібрались спортсмени, а також вболівальники. Багато з них прийшли на свято сили і вправності з своїми сім’ями.

         Незважаючи на спекотну погоду змагання з міні-футболу проходили в напруженій боротьбі і супроводжувались підтримкою вболівальників.

         Перше місце серед трудових колективів вибороли футболісти локомотивного депо Мукачево, друге з Ужгородської пасажирської дільниці і третє Мукачівської дистанції колії.

        Серед керівного складу попереду були спортсмени Рівненської дирекції залізничних перевезень, другими спортсмени Львівської дирекції і третіми футболісти з Тернополя.

 Серед настільного тенісу перше місце завоювали спортсмени Управління Львівської залізниці, другими були з Ужгородської дистанції  електропостачання і третіми з Мукачівського локомотивного депо.

       Найкращими шахістами в змаганнях став майстер спорту  Попович Олександр з м. Львова, другим кандидат в майстри спорту Подгорнов Олександр і третім кандидат в майстри спорту Ісак Юрій. Обидва з Ужгорода.

        Переможцям і призерам в змаганнях було вручено пам’ятні кубки, медалі і почесні грамоти  МГО „Фонд ім. Георгія Миколайовича Кірпи”. Всі учасники змагань отримали дипломи від Фонду. Також переможцям в різних номінаціях було вручено цінні подарунки – мобільні телефони, фотоапарати, електронні книги, планшети і т.п. Таких виявилось 34 спортсмена.

       

    Спортивне свято присвячене Герою України Г.М.Кірпі стало знаковою подією на Закарпатті і все більше і більше викликає інтерес в країні та за її межами.

                                         фото